niedziela, 26.03.2023
imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Waluta wejściowa:

Kwota:

GMTravel - wyszukiwarka lotów
GMTravel
O nas:
Jesteśmy polskim organizatorem turystyki, działającym na rynku turystycznym od 2000 roku na podstawie zezwolenia wydanego przez Wojewodę Mazowieckiego, zarejestrowanego w Departamencie Turystyki przy Ministerstwie Gospodarki. Od początku naszym głównym celem była realizacja Państwa marzeń o podróży, która uwzględniałaby również jej kulturowe oraz duchowe aspekty. Dokładamy wszelkich starań aby każdy zrealizowany przez nas wyjazd był skrojony indywidualnie do Państwa potrzeb i możliwości. Działalność GM Travel oparta jest na mocnych podstawach:

Doświadczeniu
Naszemu wieloletniemu doświadczeniu zawdzięczamy stale rosnące grono stałych klientów. Nasza praca pokrywa się z naszymi zainteresowaniami. Z radością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i przygotujemy odpowiednią ofertę.

Pasji
Naszą pasją są podróże. Od lat z nieukrywaną radością realizujemy dla Państwa programy skrojone na miarę, uwzględniające Państwa wymagania i preferencje.

Jakości
Współpracujemy tylko z najlepszymi, doświadczonymi usługodawcami, przewodnikami i firmami transportowymi. Naszymi partnerami są renomowani lokalni kontrahenci posiadający doświadczenie i mogący sprostać Państwa oczekiwaniom.


Aby sprostać potrzebom naszych klientów działamy na wielu polach:

Turystyka Wyjazdowa – pielgrzymki Dział turystyki wyjazdowej zajmuje się organizacją wyjazdów zagranicznych dla grup. Od początku działalności GM Travel specjalizuje się w organizacji zagranicznych wyjazdów pielgrzymkowych. Nasze osobiste doświadczenie i znajomość lokalnych realiów pozwalają nam zorganizować pielgrzymkę w najodleglejsze nawet zakątki świata. Każdy wyjazd przygotowywany jest indywidualnie w zależności od wymagań organizatora.

Turystyka Wyjazdowa – Klienci indywidualni
Nie zawsze trzeba podróżować w grupie. Dla tych z Państwa, którzy lubią podróżować sami przygotujemy indywidualną ofertę biorąc pod uwagę Państwa preferencje i wymagania.

Salon sprzedaży
W odpowiedzi na liczne zapytania naszych stałych klientów otwieramy w centrum Warszawy salon sprzedaży, w którym będziemy sprzedawać ofertę sprawdzonych touroperatorów działających na polskim rynku.

Turystyka przyjazdowa
Dzięki naszemu działowi turystyki przyjazdowej nasi zagraniczni goście mają okazję zapoznać się z bogactwem polskiej historii, kultury i sztuki. Naszymi gośćmi opiekujemy się przez cały czas ich pobytu w Polsce. Działamy w Polsce ale i w Czechach. Dzięki skoordynowanej współpracy obu oddziałów nasi turyści przybywający do Polski i Czech pozostają przez cały czas ich pobytu pod naszą stałą opieką.

Pixelgraf, 2007